To znowu my!

Clepardia rok temu skończyła sezon na drugim miejscu, teraz też jest wiceliderem. Ale po drodze przegrała z nami wszystkie trzy mecze. Mamy na nich patent i znowu chcemy go użyć!

Mało jest przeciwników, którzy tak nam siedzą. Na jesień, zwycięstwo w dramatycznych okolicznościach w samej końcówce. W zeszłym sezonie również dwa razy zgarnialiśmy komplet punktów. A Clepardia drużyną, jak na ten poziom, jest bardzo solidną.

Pokazują to wyniki. Drugie miejsce, tylko cztery porażki, ponad 60 zdobytych goli. Do tego równa, dobra forma bez większych wpadek. Gonią Kabel, równocześnie uciekając przed Tramwajem.

Borek w serii, która w tym sezonie się jeszcze nie zdarzyła. 4 mecze bez zwycięstwa. Trochę się przycięliśmy, a przeciwnicy w końcówce sezonu nie należą do leszczy. My leszczami też nie jesteśmy, więc pora pokazać pełnię możliwości!

Czy ponownie wymyślimy coś co zaskoczy Clepardię? Zobaczymy! Początek meczu w sobotę o godzinie 17.00.

Ostatnie aktualności